Apartament Sopot

Mieszkanie na sprzedaż
Zapytaj o cenę , Pow. 43,65 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,65 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Sopot , Niepodległości
Rok budowy:
2024
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
OE755171
Cena za m2:
Zapytaj o cenę
APARTAMENTY SOPOT 

SOPOT jest jednym z najbardziej urokliwych polskich miast i jednym z najchętniej odwiedzanych kurortów nad Bałtykiem. O każdej porze roku oczarowuje mieszkańców i turystów różnorodnością atrakcji, pięknem architektury, stanowi ulubione miejsce wypoczynku, inspiruje poetów, malarzy, motywuje sportowców, przyciąga przedsiębiorców i wzbudza zachwyt. To idealne miejsce do zamieszkania, weekendowy wypoczynek, rodzinne wakacje lub lokata kapitału.

Nasza Inwestycja jest położona w bliskiej odległości od głównego deptaka - ulicy Bohaterów Monte Cassino, Molo, Opery Leśnej, Rezerwatu Zajęcze Wzgórze i Hipodromu. Lokalizacja zapewnia bardzo dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej, międzymiastowej i międzynarodowej. Teren wokół budynku częściowo ogrodzony.

Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu , ale jednocześnie doskonale wkomponowany w stylową zabudowę Sopotu. Będzie wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o detale. Kameralny budynek 3 piętrowy z windami oraz halą garażową na poziomie -1, w którym zaprojektowano lokale mieszkalne o powierzchni od 25 do 100 m2, posiadające 1-5 pokoi.
W mieszkaniach na parterze zostaną urządzone tarasy i ogródki do wyłącznego korzystania, a mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadły balkony.

Zapytaj Twojego doradcę o więcej szczegółów .

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego KREDYTU na zakup nieruchomości.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny.

Zespół OCEAN ESTATE dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU!Nieprawidłowy adres E-mail