3 albo 4 POKOJE w centrum SOPOTU

Mieszkanie na sprzedaż
1 199 000 PLN , Pow. 64,17 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
64,17 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Sopot Dolny , gen. Kazimierza Pułaskiego
Rok budowy:
1960
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
OE576750
Cena za m2:
18 685 PLN
Sopot, najmniejsza część trójmiejskiej aglomeracji zaskakuje wielością i różnorodnością ciekawych miejsc dostępnych na niedużej przestrzeni. Działa tu teatr i popularna scena muzyczna w Operze Leśnej. Są też kultowe kluby z tradycjami oraz nowoczesne lokalne gastronomiczne oferujące kuchnię z różnych zakątków świata. Całość dopełnia harmonijny duet zabytkowej architektury z przyrodniczym otoczeniem Bałtyku i lasu. Możesz tu leniuchować na plaży, jeździć rowerem wzdłuż wybrzeża i spędzać długie godziny na leśnych szlakach, a zimą… nawet szusować na nartach.


Oferowane mieszkanie mieści się w samym centrum Sopotu przy ulicy Pułaskiego zaledwie 1 minutę od Monte Cassino i 5 minut od plaży. Miejsca i jego zalet nie trzeba pewnie opisywać, ale odnosząc się do nieruchomości warto zaznaczyć, że znajduje się ona w ścisłym centrum, a jednak w zacisznej uliczce nie dając jej właścicielom zbędnego sezonowego zgiełku Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z lat 60-tych Mieszkanie przestronne z balkonem i dużymi ustawnymi pokojami daje wiele możliwości aranżacyjnych przyszłym właścicielom, np. przenosząc aneks kuchenny do salonu, uzyskujemy trzecią niezależną sypialnię z oknem. Budynek ogrodzony zabezpieczony domofonem. Widok z okien kuchni i sypialni skierowany jest na wewnętrzne podwórko i przejście między budynkami bezpośrednio do ulicy Monte Cassino. Z balkonu natomiast rozciąga się widok na dachy malowniczych sopockich kamieniczek.

Mieszkanie o powierzchni 64,17 m2 składa z się̨ z:
- salony z balkonem
- dwóch sypialni
- jasnej kuchni z oknem
- korytarza
- łazienki
We wszystkich pokojach jest parkiet  (wartość sama w sobie) i żeliwne kaloryfery tak cenione w tej chwili przez architektów wnętrz.
Mieszkanie nadaje się do zamieszkania, ale jest to taka perełka, że przy nakładzie pracy w remont odwdzięczy się przyszłemu właścicielowi po stokroć.

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego KREDYTU na zakup nieruchomości.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Zespół OCEAN ESTATE dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!
Nieprawidłowy adres E-mail