Rumia, Apolinarego Formeli

Mieszkanie na sprzedaż
397 749 PLN , Pow. 42,54 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
42,54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Rumia , Apolinarego Formeli
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
OE377291
Cena za m2:
9 350 PLN
Kameralne apartamenty dla osób ceniących swobodę i przestrzeń.
Zamieszkaj w Rumi w nowoczesnym apartamencie od ogólnopolskiego dewelopera i ciesz się spokojem i pełnią życia!

W dwóch budynkach powstanie w sumie 56 mieszkań, których metraż i rozkład przystosowany będzie do zróżnicowanych potrzeb przyszłych lokatorów - od jednopokojowych mieszkań typu studio o powierzchni 30 mkw. do trzypokojowych apartamentów o metrażu 59 mkw.

Wolny czas mieszkańcy będą mogli spędzać w swoich indywidualnych, zielonych enklawach - każdy lokal wyposażony jest w balkon lub loggię.

Dla zmotoryzowanych udostępnionych zostanie 26 miejsc postojowych w garażu oraz 42 miejsca parkingowe zewnętrzne. Na dzieciaki czeka pełen atrakcji plac zabaw.

Inwestycja mieszkaniowa w atrakcyjnej lokalizacji nadmorskiej Rumi. Całe osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnej stylistyce, zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie.

Zadbano o wszystkie szczegóły zapewniające optymalne wykorzystanie światła dziennego oraz swobodne korzystanie z części wspólnych. Każdy budynek wyposażony został w szybką, cichobieżną windę. Na najniższej kondygnacji znajdują się indywidualne boksy garażowe z osobnymi bramami wjazdowymi.

Dodatkowo inwestycja oparta jest na technologii prefabrykowanej, gwarantującej wysoką precyzję realizacji przy jednoczesnym racjonalnym gospodarowaniu zasobami naturalnymi, z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz wykorzystaniem wysoko rozwiniętych technologii.

Części WSPÓLNE
Estetyka i komfort od progu.

Klatka schodowa, korytarz, winda - to wizytówki każdego budynku wielorodzinnego. Mieszkańcy inwestycji będą cieszyć się reprezentatywnymi strefami wspólnymi o unikatowym designie, funkcjonalnymi i atrakcyjnymi wizualnie.

 Całe osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnej stylistyce, zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie .
Zadbano o wszystkie szczegóły zapewniające optymalne wykorzystanie światła dziennego oraz swobodne korzystanie z części wspólnych. Każdy budynek wyposażony został w szybką, cichobieżną windę. Na najniższej kondygnacji znajdują sięindywidualne boksy garażowe z osobnymi bramami wjazdowymi.

Dodatkowo inwestycja oparta jest na technologii prefabrykowanej, gwarantującej wysoką precyzję realizacji przy jednoczesnym racjonalnym gospodarowaniu zasobami naturalnymi, z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz wykorzystaniem wysoko rozwiniętych technologii.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Zespół OCEAN ESTATE dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna
Nieprawidłowy adres E-mail