KAMERALNY ZESPÓŁ DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Dom (Szeregowy) na sprzedaż
Zapytaj o cenę , Pow. 187,43 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
187,43 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Gdynia Redłowo
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
OE837611
Cena za m2:
Zapytaj o cenę
KAMERALNY ZESPÓŁ DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Dzielnica Gdynia Redłowo jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, usytuowanym w pobliżu morza i plaży oraz licznych zielonych terenów rekreacyjnych. Rezerwat Kępa Redłowska z przepięknym lasem bukowym i licznymi wąwozami jest idealnym miejscem na spacery i wycieczki rowerowe. Popularnym miejscem spotkań jest Polanka Redłowska, która bezpośrednio sąsiaduje z morzem i lasem. Wszyscy znają również leśną skarpę zwieńczoną słynnym Klifem Orłowskim.

W okolicy znajduje się wiele nowoczesnych, interesujących miejsc chętnie odwiedzanych przez mieszkańców, takich jak Experyment lub Tawerna Orłowska, Molo w Orłowie.

Redłowo ma świetnie rozwiniętą infrastrukturą drogową. Sieć autobusowo-trolejbusowa uzupełniona Szybką Koleją Miejską umożliwia dojazd do całego Trójmiasta.

Usytuowanie naszej inwestycji sprawia, że jest to poszukiwane miejsce do zamieszkania
i adres, który może być powodem do dumy i satysfakcji, dlatego też z ogromną przyjemnością prezentujemy Inwestycję dziewięciu domów szeregowych w Gdyni Redłowo.

Własny dom to nie tylko własny garaż i ogródek, ale też komfort i wygoda mieszkania. Każdy oferowany dom będzie posiadał funkcjonalny układ pomieszczeń, co gwarantuje swobodę aranżacji przestrzeni, którą można urządzić zgodnie z własnymi potrzebami i marzeniami.
Jest miejsce na kuchnię, jadalnię, salon, sypialnię z prywatną łazienką, pokoje dla dzieci oraz biuro, pokój zabaw lub pokój dla gości.

W piwnicy obok garażu znajduje się pomieszczenie techniczne oraz pomieszczenie gospodarcze.

Mieszkając w Redłowie, można cieszyć się życiem w luksusowym domu z jednoczesnym dostępem do wszystkich usług i zalet miasta.

 Zapytaj Twojego doradcę o więcej szczegółów .

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego KREDYTU na zakup nieruchomości.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. 

Zespół OCEAN ESTATE dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU! 
Nieprawidłowy adres E-mail