Klimatyczne mieszkanie w centrum Sopotu

Mieszkanie na sprzedaż
1 280 000 PLN , Pow. 64,17 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
64,17 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Sopot Dolny , gen. Kazimierza Pułaskiego
Rok budowy:
1960
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
OE576750
Cena za m2:
19 947 PLN
Sopot, najmniejsza część trójmiejskiej aglomeracji zaskakuje wielością i różnorodnością ciekawych miejsc dostępnych na niedużej przestrzeni. Działa tu teatr i popularna scena muzyczna w Operze Leśnej. Są też kultowe kluby z tradycjami oraz nowoczesne lokalne gastronomiczne oferujące kuchnię z różnych zakątków świata. Całość dopełnia harmonijny duet zabytkowej architektury z przyrodniczym otoczeniem Bałtyku i lasu. Możesz tu leniuchować na plaży, jeździć rowerem wzdłuż wybrzeża i spędzać długie godziny na leśnych szlakach, a zimą… nawet szusować na nartach.


W samym centrum Sopotu przy ulicy Pułaskiego zaledwie 1 minutę od Monte Cassino i 5 minut od plaży mieści się oferowane mieszkanie.  Znajduje się ono na 3 piętrze w budynku z lat 60-tych. Przestronne z balkonem i dużymi ustawnymi pokojami daje wiele możliwości aranżacyjnych przyszłym właścicielom. 

Mieszkanie o powierzchni 64,17 m2 składa z się̨ z trzech pokoi: pokoju dziennego o powierzchni 17 m2 oraz sypialni (13 m2); sypialni (14 m2),  oddzielnej kuchni (8 m2), łazienki (2,5m2), korytarza (3,5 m2) oraz balkonu (4,5 m2). We wszystkich pokojach parkiet i żeliwne kaloryfery tak cenione w tej chwili przez architektów wnętrz. Mieszkanie do remontu.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Zespół OCEAN ESTATE dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!
Nieprawidłowy adres E-mail