Doskonała inwestycja w centrum GDYNI

Mieszkanie na sprzedaż
799 000 PLN , Pow. 75 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
75 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana , Świętojańska
Rok budowy:
1930
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
OE652786
Cena za m2:
10 653 PLN
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które swoją lokalizacją zapewni wszelkie wygody i atrakcje osobom, które cenią sobie urok i dostępność jakie daje mieszkanie w centrum miasta.
LOKALIZACJA
Mieszkanie położone w Gdyńskiej dzielnicy Wzgórze Świętego Maksymiliana. Dzielnica ta bezpośrednio graniczy ze ścisłym centrum miasta. W okolicy znajduje się wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia, w tym przystanki komunikacji miejskiej, szkoły oraz placówki medyczne. Doskonała komunikacja zarówno z centrum Gdyni jaki i z obwodnicą trójmiasta. Mieszkańcy mają również łatwy dostęp do tętniących życiem ulic gdzie znajdują się sklepy, kawiarnie, restauracje i kluby sportowe. W zaledwie kilka minut, można dotrzeć nad morze, na plażę, do kina czy teatru.
OPIS
Mieszkanie na sprzedaż to przestronny, słoneczny i wysoki lokal, o powierzchni 75 m2 położony na czwartym piętrze w budynku z lat trzydziestych. Budynek jest ocieplony po remoncie elewacji. Klatka schodowa została wyremontowana i prezentuje się bardzo estetycznie. W mieszkaniu zostały wymienione okna co zapewnia izolację akustyczną i termiczną.
Mieszkanie ma osobną kuchnię z oknem, trzy niezależne pokoje w tym jeden przejściowy co daje dodatkowe możliwości aranżacyjne oraz dużą łazienkę z oknem, która jest również dużym atutem tego mieszkania. Znajduje się ono na czwartym piętrze budynku i posiada BALKON.
Ekspozycja mieszkania wschodnio - zachodnia, miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem, wjazd zabezpieczony bramą na pilota. Do lokalu przynależy PIWNICA  o powierzchni około 25m2, co w takiej lokalizacji jest niespotykaną zaletą, istnieje również możliwość korzystania z SUSZARNI na ostatniej kondygnacji.
Mieszkanie sprawdzi się również jako INWESTYCJA. Wynajem dla 6 osób. Cena najmu za łóżko wynosi ok.  750 pln, czyli najem daje od 4500 - 6000 tys/m-c.
Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego KREDYTU na zakup nieruchomości.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Zespół OCEAN ESTATE dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!
Nieprawidłowy adres E-mail