Mieszkanie w świetnej lokalizacji

Mieszkanie na sprzedaż
Zapytaj o cenę , Pow. 60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdynia Chylonia
Rok budowy:
0
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
OE615880
Cena za m2:
Zapytaj o cenę
Z wielką satysfakcją chcielibyśmy przedstawić Państwu i zaproponować nową inwestycję mieszkaniową.
Nasza propozycja to kameralny budynek wielorodzinny położony w zaciszu i otoczeniu zieleni, na terenie dzielnicy Gdynia Chylonia.

Jest to atrakcyjny, stylowy i nowoczesny kompleks 5 apartamentów o wysokim standardzie wykończenia. Obiekt wybudowany w niskiej zabudowie dwukondygnacyjnej co gwarantuje nam prywatność, spokój i możliwość zacieśniania relacji sąsiedzkich.  Wokół terenu działki nie brakuje zieleni a tuż za murem płynie urokliwy strumyczek, co dodaje uroku temu terenowi. Dla mieszkańców zostanie przygotowana kładka, aby umożliwić spacery z psem.

Lokalizacja

Położenie inwestycji stanowi doskonałą bazę wylotową ze względu na bliską odległość do Obwodnicy Trójmiasta S6, do której dzieli nas tylko 2 minuty. W promieniu zaledwie 15 km można dotrzeć na: Mechelinki, Skwer Kościuszki, jezioro Bieszkowice.

W pobliżu znajdują się sklepy: Polo Market, Biedronka,lidl, Centrum Handlowe Chylonia. Odległość do najbliższej stacji SKM wynosi 1 km.

Oprócz doskonałej lokalizacji inwestycja wyróżnia się także przestronnym zagospodarowaniem terenu, niską, przyjazną, nowoczesną i przemyślaną architekturą, z dużą ilością zieleni, która stworzy przyjazny i kameralny klimat do zamieszkania. Standard i wyposażenie wykończenia mieszkań obejmuje m.in. okna pcv z pakietami trzyszybowymi, otynkowane, wyszpachlowane i wymalowane jednokrotnie na biało ściany, zamontowane parapety, ogrzewanie podłogowe, osprzęt elektryczny oraz drzwi wejściowe klasy C. Balkony i tarasy wykończone gresem, telewizja kablowa oraz internet.

Bezpieczeństwo

Wszyscy wiemy, jak ważny jest spokojny sen. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnią drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności na włamanie oraz szyby i okucia antywłamaniowe. Obiekt będzie monitorowany, a dostęp do terenu od ulicy  zostanie odgrodzony szlabanem.

Udogodnienia

Mieszkańcy będą korzystać z placu zabaw znajdującego się w głębi osiedla, który zostanie zmodernizowany przez Inwestora, dzięki czemu Państwa pociechy będą mogły w bezpieczny i aktywny sposób spędzać czas na świeżym powietrzu.

Inteligentny dom

Dla osób ceniących komfort i wygodę przewidziano możliwość wykupienia dodatkowego wyposażenia mieszkania w postaci pakietu Inteligentny Dom, który za pomocą smartfonu lub tabletu umożliwi zdalne sterowanie: ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi.

Każde z mieszkań będzie wyposażone w nowoczesny piec gazowy dwufunkcyjny.

Termin zakończenia inwestycji 3 kwartał 2023.

Zapytaj Twojego doradcę o więcej szczegółów .
Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego KREDYTU na zakup nieruchomości.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny.

Zespół OCEAN ESTATE dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU!


Nieprawidłowy adres E-mail