Kameralny dom jednorodzinny z pompą ciepła

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
659 000 PLN , Pow. 104,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
104,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Tuchom , Szkolna
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
OE695446
Cena za m2:
6 300 PLN
Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą kameralnego osiedla domów jednorodzinnych z pompą ciepła i rekuperacją.

Domy o powierzchni od 104 m2 do 124,81 m2 z poddaszem użytkowym do aranżacji na biuro lub dodatkowy pokój. Komfort mieszkania zapewnią 4 sypialnie i przestronny salon.

Osiedle to łącznie 8 domów jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej oraz jeden dom wolnostojący. Każdy z nich składa się z parteru, piętra oraz poddasza. Domy posiadają nowoczesną architekturę oraz duże ogródki.

Wnętrze budynku zostało zaprojektowane tak, aby każdy z mieszkańców czuł się komfortowo. Przestronny salon z kuchnią o południowo-zachodniej ekspozycji zapewni naturalne światło słoneczne przez większość dnia i popołudnia.

Oszczędności w rachunkach za ogrzewanie zapewni niezawodna pompa ciepła. Stały dopływ świeżego i czystego powietrza w domu dzięki systemom rekuperacji.

Świetna lokalizacja- TUCHOM
Już w kilka minut możemy dojechać do granic Gdańska, jak i Gdyni. Jedynie 14 km od biznesowej dzielnicy Gdańska - Oliwy.
Tuchom zapewnia dobre połączenie z kluczowymi trasami w okolicy. Obwodnica Trójmiasta mieści się tylko 8 km od osiedla. Węzeł Trasy Kaszubskiej w Chwaszczynie położony jest 3,5 km od inwestycji. 


W najbliższej okolicy znajdziesz również liczne jeziora, tj. Jezioro Borowiec czy największe w okolicy Jezioro Tuchomskie. Są to idealne miejsca, jeżeli szukasz wypoczynku na świeżym powietrzu.

Termin oddania: od IV kwartał 2023 do IV kwartał 2023

POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU!


Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego KREDYTU na zakup nieruchomości.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail